Vinaora Nivo Slider
POSTANI KOŠARKAR, PRIDRUŽI SE NAM!
KOŠARKA JE ZAKON
  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Ekipe

U-15 sezona 14/15

Zap.  številka

Ime

Rojen

1

Žan Godec

2000

2

Ibro Hodžič

2001

3

Matevž Ilar

2001

4

Tilen Kovačič

2003

5

Gal Kovačič

2000

6

Tilen Koželj

2000

7

Žiga Medved

2000

8

Jošt Oven

2003

9

Luka Plevnik

2001

10

Gašper Polončič

2000

11

Job Primc

2001

12

Gašper Struna

2001

13

Matevž Trontelj

2001

14

Andraž Ulčar

2001

15

Izidor Valič

2000

TRENER

ŽIGA ERČULJ

 

 

U-13 sezona 14/15

Zap. številka

Ime

Rojen

1

Tomaž Balant

2005

2

Miha Čebular

2004

3

Anže Jerman

2003

4

Tilen Kovačič

2003

5

Benjamin Kutnar

2004

6

Alex Lekič

2004

7

Blaž Levstek

2003

8

Janez Jan Maselj

2004

9

Jošt Oven

2003

10

Maks Ponikvar

2003

11

Vid Primc

2005

12

Simon Verbič

2003

13

Ervin Vidmar

2004

14

Matevž Žurga

2003

TRENER

ŽIGA ERČULJ

 

 

 

U-11 sezona14/15

Zap. Številka

Ime

Rojen

1

Tomaž Balant

2005

2

Krištof Benjamin

2006

3

Om Dušič

2007

4

Gorazd Jerman

2007

5

Žiga Kastelic

2006

6

Benjamin Kutnar

2004

7

Alex Lekič

2004

8

Janez Jan Maselj

2004

9

Vid Pajk

2006

10

Vid Primc

2005

11

Jon Rijavec

2006

12

Gregor Rus

2006

13

Uroš Valič

2006

14

Ervin Vidmar

2004

TRENER

ŽIGA ERČULJ

 

 

 

 

U-13 sezona 15/16

Zap. številka

Ime

Rojen

1

Tomaž Balant

2005

2

Anže Jerman

2003

3

Tilen Kovačič

2003

4

Benjamin Kutnar

2004

5

Alex Lekič

2004

6

Janez Jan Maselj

2004

7

Jošt Oven

2003

8

Maks Ponikvar

2003

9

Vid Primc

2005

10

Jon Rijavec

2006

11

Gregor Rus

2006

12

Ervin Vidmar

2004

13

Gal Zupančič

2003

TRENER

ŽIGA ERČULJ

 

U-17

Zap. številka

Ime

Rojen

1

Žan Godec

2000

2

Gašper Groznik

1999

3

Ibro Hodžič

2001

4

Matevž Ilar

2001

5

Gal Kovačič

2000

6

Tilen Koželj

2000

7

Žiga Medved

2000

8

David Ozimek

2000

9

Luka Plevnik

2001

10

Gašper Polončič

2000

11

Job Primc

2001

12

Gašper Struna

2001

13

Matevž Trontelj

2001

14

Andraž Ulčar

2001

15

Izidor Valič

2000

TRENER

BOJAN VAUPOTIČ

 

POMOČNIK TRENERJA

MARJAN KRALJ

 

Članska ekipa 2015 - 2016

Zap. številka

Ime

Rojen

1

Simon Boljte

1989

2

Matic Erčulj

1982

3

Janez Erčulj

1958

4

Andraž Hauptman

1988

5

Sebastjan Jovič

1998

6

Žiga Kajfež

1991

7

Janez Kraljič

1998

8

Matic Križaj

1987

9

Andrej Okorn

1985

10

Aljaž Omejec

1989

11

Urban Ozimek

1997

12

Jernej Strnad

1985

13

Andraž Ulčar

1987

14

Luka Žabot

1995

15

Patrik Hrovat

1995

16

Gregor Kunc

1992

17

Blaž Gruden

1988

TRENER

ANDRAŽ ULČAR

 

U-11

Zap. Številka

Ime

Rojen

1

Gašper Bahor

2006

2

Tomaž Balant

2005

3

Krištof Benjamin

2006

4

Alja Božič

2005

5

Om Dušič

2007

6

Gorazd Jerman

2007

7

Žiga Kastelic

2006

8

Mark Kastelic

2007

9

Vid Primc

2005

10

Jon Rijavec

2006

11

Gregor Rus

2006

12

Ludvik Zajc Todorovič

2008

TRENER: ŽIGA ERČULJ

U-9

eznam igralcev
 

U-11, sezona 2016/2017

Zap. Št.

Ime

Rojen

1

Gašper Bahor

2006

2

Krištof Benjamin

2006

3

Gorazd Jerman

2007

4

Žiga Kastelic

2006

5

Mark Kastelic

2007

6

Martin Pongrac

2007

7

Jon Rijavec

2006

8

Gregor Rus

2006

9

Nik Vrhovšek

2009

10

Ludvik Zajc Todorovič

2008

11

Enej Pevc

2006

TRENER: ŽIGA ERČULJ

U-15 sezona 16/17

Zap. Številka

Ime

Rojen

1

Tomaž Balant

2005

2

Erik Robert Gačnik

2002

3

Rok Horvat

2002

4

Anže Jerman

2003

5

Jon Kenda

2003

6

Danijel Korevec

2002

7

Domen Kovaček

2003

8

Tilen Kovačič

2003

9

Benjamin Kutnar

2004

10

Alex Lekič

2004

11

Jošt Oven

2003

12

Maks Ponikvar

2003

13

Vid Primc

2005

14

Jon Rijavec

2006

15

Gregor Rus

2006

16

Ervin Vidmar

2004

17

Gal Zupančič

2003

TRENER: Žiga Erčulj

U-17 sezona 16/17

Zap. Številka

Ime

Rojen

1

Erik Robert Gačnik

2002

2

Žan Godec

2000

3

Ibro Hodžič

2001

4

Rok Horvat

2002

5

Matevž Ilar

2001

6

Jure Kavšek

2000

7

Danijel Korevec

2002

8

Gal Kovačič

2000

9

Tilen Kovačič

2003

10

Tilen Koželj

2000

11

Žiga Medved

2000

12

Jošt Oven

2003

13

David Ozimek

2000

14

Gašper Polončič

2000

15

Job Primc

2001

16

Gašper Struna

2001

17

Matevž Trontelj

2001

TRENER: Bojan Vaupotič

Cugelj okna Ivančna Gorica 2016 - 2017

 

Zap. Številka

Ime

Rojen

1

Simon Boljte

1989

2

Matic Erčulj

1982

3

Janez Erčulj

1958

4

Gašper Groznik

1999

5

Patrik Horvat

1995

6

Sebastjan Jovič

1998

7

Tibor Julijan Juhart

1996

8

Gal Kovačič

2000

9

Tilen Koželj

2000

10

Janez Kraljič

1998

11

Matic Križaj

1987

12

Gregor Kunc

1992

13

Nejc Medved

1991

14

Andrej Okorn

1985

15

Aljaž Omejec

1989

16

Urban Ozimek

1997

17

David Ozimek

2000

18

Job Primc

2001

19

Matevž Trontelj

2001

20

Andraž Ulčar

1987

21

Luka Žabot

1995

TRENER: Andraž Ulčar

Cugelj okna Ivančna Gorica 2017 - 2018

  IGRALEC LETNIK 
Matic Erulj Matic Erčulj  1982
     
 Andra Hauptman Andraž Hauptman  1988
     
 Bleron Istogu Bleron Istogu  2000
     
 an Ivanjko Žan Ivanjko  1992
     
 Tibor Julijan Juhart Tibor Julijan Juhart 1996 
     
 GAL KOVACIC - MLADINEC Gal Kovačič 2000 
     
 TILEN KOELJ - MLADINEC Tilen Koželj  2000
     
  Gregor Kunc 1992 
     
 Nejc Medved Nejc Medved  1991
     
 IGA MEDVED - MLADINEC Žiga Medved 2000 
     
 Nik Mestnik  Nik Mestnik  1999
     
 Jure Nidorfer  Jure Nidorfer 2000 
     
 Andrej Okorn  Andrej Okorn 1985 
     
 Alja Omejec  Aljaž Omejec 1989 
     
 Puljar Matic  Matic Pušljlar  1998
     
Jernej Strnad Jernej Strnad 1985
     
Luka abot Luka Žabot 1995
     
eljko Jovanovi Željko Živanović 1986
     
     

Ekipa U-19, sezona 2017/2018

  IGRALEC LETNIK
Gaper Groznik - Mladinec Gašper Groznik 1999
     
Gal Krauthaker - Mladinec Gal Krauthaker 1999
     
 GAL KOVACIC - MLADINEC  Gal Kovačič  2000
     
 IGA MEDVED - MLADINEC  Žiga Medved  2000
     
TILEN KOELJ - MLADINEC Tilen Koželj 2000
     
 Poloni Gaper  Gašper Polončič  2000
     
Gaber Kokovnik Gaber Kokovnik 2000
     
Luka avli Luka Šavli 2000
     
iga Pejak Žiga Pečjak 2000
     
MATEV TRONTELJ-Kadet Matevž Trontelj 2001
     
MATEV ILAR kadet Matevž Ilar 2001
     
JOB PRIMC-Kadet Job Primc 2001
     
ERIK GRAD BERDAJS kadet Maks Grad Berdajs 2001
     
GAPER STRUNA-Kadet Gašper Struna 2001
     
 ERIK ROBERT GANIK - KADET  Erik Robert Gačnik  2001
     
 Danijel Korevec - Kadet  Danijel Korevec  2002
     

Ekipa U-17, sezona 2017/2018

  IGRALEC LETNIK
MATEV TRONTELJ-Kadet Matevž Trontelj 2001
     
MATEV ILAR kadet Matevž Ilar 2001
     
JOB PRIMC-Kadet Job Primc 2001
     
ERIK GRAD BERDAJS kadet Maks Grad Berdajs 2001
     
GAPER STRUNA-Kadet Gašper Struna 2001
     
 ERIK ROBERT GANIK - KADET  Erik Robert Gačnik  2002
     
 Danijel Korevec - Kadet  Danijel Korevec  2002
     
Ane Jerman - Kadet Anže Jerman 2003
     
Tilen Kovai - Kadet Tilen Kovačič 2003
     
JOT OVEN - KADET Jošt Oven 2003
     
Benjamin Kutnar - Kadet Benjamin Kutnar 2004
     
 Leki Alex Alex Lekić 2004
     
 Vidmar Ervin Ervin Vidmar 2004
     

Ekipa U-15, sezona 2017/2018

  IGRALEC LETNIK
 Tilen Kovai - Kadet  Tilen Kovačič  2003
     
JOT OVEN - KADET Jošt Oven 2003
     
Kovaek Domen Domen Kovaček 2003
     
Ane Jerman - Kadet Anže Jerman 2003
     
Ceglar Alja Aljaž Ceglar 2003
     
Ponikvar Maks Maks Ponikvar 2003
     
 Gal Zupani  Gal Zupančič 2003 
     
Benjamin Kutnar - Kadet Benjamin Kutnar 2004
     
 Leki Alex Alex Lekić 2004
     
 Vidmar Ervin Ervin Vidmar 2004
     
 Balant Toma  Tomaž Balant  2005
     
 Primc Vid  Vid Primc  2005
     
 Rijavec Jon  Jon Rijavec  2006
     
 Rus Gregor  Gregor Rus  2006
     

Ekipa U-13, sezona 2017/2018

  IGRALEC LETNIK
 Balant Toma  Tomaž Balant  2005
     
 Primc Vid  Vid Primc  2005
     
Kastelic iga Žiga Kastelic 2006
     
 Rijavec Jon  Jon Rijavec  2006
     
 Rus Gregor  Gregor Rus  2006
     
Kovai Matev Matevž Kovačič 2006
     
Pevc Enej Enej Pevc 2006
     
Teme an Žan Teme 2006
     
Kritof Benjamin Benjamin Krištof 2006
     
 Bahor Gaper Gašper Bahor 2006
     
Agni Tom Tom Agnič 2007
     
Kastelic Mark Mark Kastelic 2007
     
Pongrac Martin Martin Pongrac 2007
     
Jerman Gorazd Gorazd Jerman 2007

Ekipa U-13, sezona 2018/2019

Termini treningov: OŠ Šentvid pri Stični  
     
ponedeljek, torek, četrtek   15:30 do 17:00
     
     
     
     
Rok Rupnik1 Rok Rupnik trener
   
  IGRALEC  LETNICA ROJSTVA
 

 

 
 Enej Pevc  Enej Pevc

2006

     
 Filip Robnik  Filip Robnik  2006
     
 Gaper Bahor  Gašper Bahor  2006
     
 Gregor Rus  Gregor Rus  2006
     
 Jon Rijavec  Jon Rijavec  2006
     
 Benjamin Kritof  Benjamin Krištof  2006
     
 Matev Kovai  Matevž Kovačič  2006
     
 Nino Cerovek  Nino Cerovšek  2006
     
 Selmin Kovaevi  Selmin Kovačević  2006
     
 iga Kastelic  Žiga Kastelic  2006
     
 Bla Gagel  Blaž Gagel  2007
     
 Gabriel Drear  Gabriel Drešar  2007
     
 Martin Pongrac Martin Pongrac  2007
     
 Taj Jurejevi  Taj Jurjevčič  2007
     
Tilen Zaletelj Tilen Zaletelj 2007
     
Tom Agni Tom Agnič 2007
     
Matev Pevc Matevž Pevc 2009

 

Članska ekipa 2018-2019

Ulcar - trener Andraž Ulčar trener
     
 IGRALEC LETNICA ROJSTVA
     
Erculj            Matic Erčulj          1982
     
 Okorn  Andrej Okorn  1985
     
 Gruden  Blaž Gruden  1988
     
Omejec Aljaž Omejec 1989
     
Medved Nejc Medved 1991
     
Jerman Žan Jerman 1992
     
Jamsek Blaž Jamšek 1998
     
Gaber Kokovnik 2000
     
Žiga Pečjak 2000
     
 Kovacic Gal Kovačič 2000
     
  Tilen Koželj 2000
     
Matevž Ilar 2001
     
Matevž Trontelj 2001
     
  Gašper Struna 2001
     
  Job Primc 2001
     
     
     
     

Kliknite na ime za predstavitev

Za ogled predstvitve posameznih igralcev kliknite na ime igralca v meniju.

Podkategorije