Tudi cicibani že tekmujejo

Prve tekme so dočakali tudi najmlajši igralci našega kluba. Ekipa cicibanov U-9 je nastopila na turnirju v Ljubljani in prikazala borbeno, lepo in kolektivno igro.

1. turnir, 1. tekma - ligaško tekmovanje – U9, sobota, 19.1.2019 – OŠ Ledina:
KD Ilirija : KK Ivančna Gorica 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)
Nastopajoči: Potočnik P., Štrumbelj, Sreš, Gagel N., Kastelic N., Balkovec, Skubic, Rijavec G., Uhan, Ferenčak.

1. turnir, 2. tekma - ligaško tekmovanje – U9, sobota, 19.1.2019 – OŠ Ledina:
KK Ježica : KK Ivančna Gorica 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)
Nastopajoči: Potočnik P., Štrumbelj, Sreš, Gagel N., Kastelic N., Balkovec, Skubic, Rijavec G., Uhan, Ferenčak.

Izjava trenerja KK Ivančna Gorica – U9, Roka Rupnika:
”Najprej bi pohvalil domačo ekipo za dobro organiziran turnir in samo izpeljavo le-tega. Nato čestitam vsem mojim varovancem, ki so se borili po svojih najboljših močeh. Prav tako pa čestitam obema ekipama za zasluženi zmagi. Ne bi rad, da vse skupaj izpade kot izgovor, toda naša ekipa sestoji praktično iz treh, štirih razredov, medtem, ko imajo današnji nasprotniki selekcioniran nabor igralcev iz večjega števila ljubljanskih šol.. Zaradi tega ne smemo obupati, temveč se na naslednjih turnirjih prikazati v še boljši luči. Posebna zahvala gre tudi staršem, ki so pripeljali fante na tekmo, nas spodbujali in poskrbeli za enotno oblečeno ekipo. Prav lepo in organizirano smo izgledali.”