FOTO: Turnir U-11 v Šentvidu

Za nami je odličen turnir najmlajših pionirjev U-11, ki smo ga danes gostili mi, v dvorani OŠ Šentvid pri Stični. Poleg naše ekipe sta se turnirja udeležili tudi ekipi HPG Brežice in Krka. Naši fantje so ponovno pokazali, da imajo veliko košarkarskega znanja in so na igrišču prava ekipa, predvsem pa jih odlikuje nepopustljivost in borbenost do zadnje sekunde tekme.


V prvi tekmi so visoko premagali Brežičane, saj so tekmo dobili z rezultatom 72:15. V drugi tekmi pa so morali tokrat priznati poraz Krki, ki je nastopila izredno motivirano, saj je na prejšnjem turnirju proti naši ekipi izgubila. Zmaga z rezultatom 46:34 je tokrat odšla v Novo mesto, vendar so bili naši košarkarji celotno tekmo v boju za zmago. Fantom ter trenerjema Žigi Erčulju in Patriku Horvatu čestitamo za izjemne predstave, seveda pa vsa pohvala tudi staršem, ki so v dvorani pripravili odlično vzdušje.

Nekaj fotoutrinkov s tekme proti Krki si lahko ogledate v fotogaleriji.