Člani po štirih kolih še brez poraza

V soboto, 10.11.2018, je bila v dvorani OŠ Stična, pred lepim številom gledalcev, odigrana tekma 4. kola, našim košarkarjem pa so nasproti stali košarkarji iz ekipe Koš Primorska. 

 

Mladi košarkarji Primorske so se izkazali za odličnega nasprotnika, vendar je naša ekipa s svojimi izkušnjami tekmo vseskozi nadzorovala in jo suvereno pripeljala do konca. Zmaga je tako ostala doma, rezultat tekme pa je bil 75:61. Najboljša strelca sta bila Žan Jerman z 20 točkami in Aljaž Omejec s 17 točkami. To je bila že četrta zaporedna zmaga članske ekipe v letošnji sezoni, ki jih je dosegla na prav toliko tekmah. Uvod v sezono je odličen, najboljši v zadnih nekaj letih. V nadaljevanju si lahko ogledate tudi trenutno lestvico.

V naslednjem kolu sledi derbi še neporaženih ekip v naši skupini, ko se naša ekipa podaja na težko gostovanje k Cerknici. Glede na pretekla medsebojna srečanja teh dveh ekip si lahko obetamo odlično tekmo.

 

KK Ivančna Gorica : Koš Primorska 75:61 (17-12, 24-18, 8-13, 26-18)

Strelci KK Ivančna Gorica: Trontelj 4, Jerman 20, Ilar, Kovačič 6, Pečjak, Erčulj 10, Kokovnik, Medved 8, Jamšek 6, Okorn 2, Gruden 2, Omejec 17.

 

Lestvica po odigranih 4 kolih:

 lestvica po 4 kolih